vyriausiasis technologas

vyriausiasis technologas
vyriausiasis technologas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Technologas, kuris rūpinasi savo įmonės arba gamyklos gamybos reikalais ir yra atsakingas už naujų technologijų įdiegimą, jų tobulinimą ir gaminamos produkcijos tinkamą kokybę. atitikmenys: angl. production manager

Inžinieriai, technikai ir technologai. Trikalbis aiškinamasis žodynėlis. . 2005.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • vyriausiasis technologas — statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris rūpinasi įmonės arba gamyklos gamybos reikalais ir yra atsakingas už naujų technologijų įdiegimą, jų tobulinimą ir gaminamos produkcijos tinkamą kokybę. atitikmenys: angl. production manager;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • production manager — vyriausiasis technologas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Technologas, kuris rūpinasi savo įmonės arba gamyklos gamybos reikalais ir yra atsakingas už naujų technologijų įdiegimą, jų tobulinimą ir gaminamos produkcijos tinkamą kokybę.… …   Inžinieriai, technikai ir technologai. Trikalbis aiškinamasis žodynėlis

  • directeur de la production — vyriausiasis technologas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris rūpinasi įmonės arba gamyklos gamybos reikalais ir yra atsakingas už naujų technologijų įdiegimą, jų tobulinimą ir gaminamos produkcijos tinkamą kokybę. atitikmenys:… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • production manager — vyriausiasis technologas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris rūpinasi įmonės arba gamyklos gamybos reikalais ir yra atsakingas už naujų technologijų įdiegimą, jų tobulinimą ir gaminamos produkcijos tinkamą kokybę. atitikmenys:… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • senior technologist — vyriausiasis technologas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris rūpinasi įmonės arba gamyklos gamybos reikalais ir yra atsakingas už naujų technologijų įdiegimą, jų tobulinimą ir gaminamos produkcijos tinkamą kokybę. atitikmenys:… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”